PREVENCE

cesta ke zdraví

Co je a co nabízí biorezonanční metoda Sensitiv Imago 530 ??

Sensitiv Imago 530 je nejlepší model této řady. Disponuje nejkvalitnějším vybavením a má velmi nízkou odchylku měření. Je sestrojen tak, aby splňoval i ty nejvyšší nároky klientů. Ze všech modelů obsahuje nejvyšší počet SBA snímačů / 500 čidel /.SBA snímače jsou nástupcem zastaralých BUT snímačů tedy triggerových čidel. Přesnost měření dosahují 96% !!

Sensitiv Imago 530 nabízí :

 

s imago

Frekvenční kompenzaci – v dnešní době jedna z nejefektivnějších metod především v oblasti prevence. Požadovaný efekt je docílen díky stimulaci přirozené obranyschopnosti organismu, vylučování toxínů a také díky deaktivaci infekce, regenerace tkání......atd. Na rozdíl od BRT kompenzace ovlivňuje celou oblast orgánu. Dochází zde k využití vlastního elektromagnetického vlnění klienta. Jednoduše se odliší fyziologické (zdravé) vlnění od patologického (chorobného). A to v době dávno než vznikne onemocnění. Vyrovnání frekvencí se posílí fyziologické vlnění a nastolí se samoregulační schopnost organismu, kterou máme v těle každý z nás.

 

BRT kompenzace – provedení BRT kompenzace normalizuje mikrofloru orgánu, odstraňuje zánětlivé procesy a obnovuje správnou funkci jednotlivých orgánů.

 

Spektronozody - součástí zařízení Sensitiv Imago 530 je biorezonanční komora, která umožňuje předávat substancím /voda, líh, homeopatický cukr/ takovou informaci, která řeší daný problém. Máme dva druhy spektronozod. Antibakteriální, ty se zaměřují proti nějakému konkrétnímu mikroorganismu a fyziologické, které podpoří konkrétní orgán.

 

Snímání dat z klienta probíhá pomocí 4 kanálů.

  1. Dvoukanálové ruční elektrody
  2. Sluchátka
  3. Kvantovo-optický modulátor /infračervený skener/