PREVENCE

cesta ke zdraví

Očista tlustého střeva výplachem je velmi stará metoda. Dnes je tato procedůra běžnou součástí prevence i terapie. Pomáhá překonat důsledky nevhodného životního stylu, nesprávné životosprávy, užívání chemických léků, zejména antibiotik, které ničí střevní mikroflóru.

Co je hydrocolon terapie?

Je to očista tlustého střeva opakovaným vodním výplachem, čímž se vytvářejí podmínky pro obnovu jeho normální funkce. Procedura je prováděna jemně, vodou tělesné teploty s doprovodnou masáží břicha. Ochablé střevo začíná znovu pracovat a posunuje nahromaděný a stagnující obsah střev.

Jak účinkuje hydrocolon?

Odstraňuje nahromaděnou stolici, toxiny a hnilobné látky ze záhybů střeva.Upravuje vnitřní prostředí střeva /pH/. Eliminuje parazity. Tonizuje střevní sliznici, zlepšuje pohyb střeva a tím pozitivně pracuje s problémem jako je zácpa. Dále napomáhá při léčbě střeva, kde problém je způsoben plísněmi a bakteriemi.

Pro koho je tato metoda vhodná?FotkyFoto 95614915 XS

  • chceme-li předcházet onemocnění tlustého střeva
  • při chronické zácpě, průjmu, při parazitálních onemocněních
  • prevence rakoviny střev
  • opakující se infekce jako následek porušené imunity
  • při onemocněních či problémech, které na první pohled se stavem střeva nesouvisí-únava, porucha spánku,vysoký krevní tlak, deprese, agresivita, revmatické choroby, alergie, migrény, ekzémy....

 

Podrobnější informace dostanete v každém studiu, které tuto službu nabízí. Například kolik výplachů je třeba, jak procedůra probíhá, jak se stravovat před a po procedůře,kdy se hydrocolon nesmí provádět tedy kontraindikace. Tuto službu zatím nenabízím, ale chtěla jsem Vám alespoň vysvětlit co to je hydrocolon. Nejbližší místa, kde se studia nachází, naleznete na internetu. V jihočeském kraji jsou to České Budějovice.