BIOREZONANCE

Bicom Optima | Sensitiv Imago 530

V dnešní době se čím dál více lidí obrací k alternativním směrům, jako je například ajurvéda, čínská medicína a homeopatie. A do této oblasti patří i biorezonance, která nabízí frekvenční analýzu, prevenci, regeneraci a harmonizaci organismu. V žádném případě nenahrazuje klasickou medicínu, ale dokáže být nápomocná při řešení mnoha problémů. Umí najít zátěže dříve, než způsobí vznik choroby. Proto je velmi úspěšná právě v oblasti prevence. Pracuji s přístrojem Bicom Optima a Sensitiv Imago 530.

Podle poznatků kvantové fyziky mají materiální částice jak vlnový tak i částicový charakter. Jednotlivé buňky těla mají své elektromagnetické vyzařování či vlnění. Tělo funguje pouze tehdy,když mezi buňkami probíhá správná komunikace a tím buňka plní svůj úkol. Pokud tělo ovlivňují nějaké patogeny dochází k jeho oslabení. Biorezonance nabízí možnost frekvenčního působení a tím opětovné nastolení samoregulační či samoléčivé schopnosti organismu.

Kde biorezonance pomáhá:

Frekvenční analýza

 • zátěží, jako jsou viry, bakterie, plísně a paraziti
 • zátěží z vnějšího prostředí, jako jsou patogenní zóny, elektrosmog a záření
 • alergenů, jako je pyl, srst zvířat, různé druhy potravin
 • zátěží toxíny, chemickými látkami /herbicidy, pesticidy,fungicidy/ a těžkými kovy
 • nedostatek minerálů a vitamínů
 • stav pH v těle
 • zadržování vody v organismu

Biorezonance nabízí

 • harmonizaci, regeneraci, energetický balanc, program na vyrovnání meridiánů
 • vhodnost nebo naopak nevhodnost daných potravin
 • dávkování a účinnost potravinových doplňků k danému problému, testování v biorezonanční komoře, přípravek lze testovat zabalený
 • umí doporučit dietu a bere při tom v potaz krevní skupinu klienta

Kontraindikace

 • je to bezbolestná metoda, bez vedlejších účinků
 • nedoporučuje se u lidí s kardiostimulátorem, s epilepsií a u těhotných žen
 • u Bicom Optima lze provádět u dětí od kojeneckého věku

Upozornění

 • V den aplikování biorezonance nepijte alkohol a kávu ! Alespoň 2 hod před výkonem nejezte!
 • Neberte si kovové šperky, pásek s kovovou přezkou a u žen podprsenku s kosticemi.
 • Pijte hodně vody bez bublinek, vyhněte se fyzické a psychické zátěži.

Videa k biorezonanci

Podpora při řešení:

Alergie:

Alergiemi trpí v České republice 30-40% lidí. Je to velmi nepříjemné onemocnění. Známe mnoho alergenů-pyl, prach, srst zvířat, různé druhy potravin. Přístrojem Bicom Optima lze alergie odhalit a následně podpořit jejích odstranění. Frekvenční vzorek klientova alergenu je načten a pomocí elektrod a magnetického vlnění změněn tak, aby reakce na daný alergen eliminoval nebo úplně vyrušil. Úspěšnost bývá až 80%.

Hubnutí:

Cvičíme, málo jíme a hubnutí se nedostavuje?? Je nutné upravit biochemické procesy, které se odehrávají v našem těle. Tento program nabízí systémovou péči,obsahující psychické vyrovnání pomocí Bachových esencí, podporu metabolizace tuků,cukrů, hormonální rovnováhy a vitality přes dráhy akupunturních bodů a meridiánů. Součástí birezonanční metody je také program na potlačení chutě na sladké. Optimální počet terapií je 5-10. Po 10 terapii je průměrný úbytek na váze 8kg, ale hlavně tělo je připraveno hubnout dál. A ještě dodávám, je to podpůrná metoda!!! Pozor kolik toho jíte, co jíte! Hýbejte se!!

Odvykání kouření:

Pomocí přístroje Bicom Optima je vysílán do těla zrcadlově obrácený elektro-magnetický frekvenční vzorek nikotinu a dehtu,dojde k detoxikaci od nikotinu a jiných zátěžových látek.Ty se rychle uvolňují z tkání do volné formy,proto je důležité při terapii hodně pít/neperlivá voda/Dochází k uvolnění nikotinu z receptorů chuti a eliminuje se tzv.nikotinový hlad/abstinenční příznaky.

Před zákrokem se nedoporučuje omezovat kouření. Proces trvá 40min,je naprosto bezbolestný a bez vedlejších účinků.Chuť na nikotin mizí ihned nebo do několika hodin po zákroku.I přes vysokou účinnost této metody je třeba podpořit úspěšnost svou sebekázní. Proto doporučujeme: odstranit zbylé cigarety z dosahu, na místa kde jste kouřili dejte misku s oříšky, hodně pijte 2-3l bezbublinkové vody.

Možné reakce:

únava, podrážděnost, nervozita, sucho v ústech, mírně kovová chuť v ústech, mírná bolest hlavy

Paraziti:

Jak je to s parazity?
V dnešní době je v módě hledat za vším parazita. Na druhé straně moderní medicína, ale i spousta terapeutů se touto problematikou zásadně odmítá zabývat.
 
Pravda je někde uprostřed, musíme se snažit najít rovnováhu! Prostě paraziti byli, jsou a budou. Vnější paraziti, jako jsou vši, blechy, štěnice jsou vidět, tak o nich nikdo nepochybuje, ale vnitřní paraziti vidět nejsou, ale o to víc jsou nebezpeční. Pokud se v našem těle uchytí, mohou způsobovat nepřebernou škálu problémů. Ale náš imunitní systém je naprosto dokonalý a má páky i na takové příhody, jako je parazitální infekce. Dnes a denně přijdeme do styku s parazity a to znamená, že ano máme v těle parazity nebo jejich zárodky. Proto terapeuti snad pokaždé naměří pozitivní hodnoty na parazity. Ale jestliže máme silný imunitní systém za 14 dní toto už nemusí platit.
 
Lidé si stěžují, že podstoupili spoustu odčervovacích protokolů, ale jejich problémy přetrvávají. Jestliže je totiž oslabená imunita, můžeme se opakovaně odčervovat a infikovat se stejně budeme pořád dokola. Stačí vyčistit tělo a posílit orgány, zejména plíce, játra, ledviny a lymfatický systém. Také je důležité odkyselení organismu. Ve zdravém a zásadním prostředí se paraziti jednoduše neudrží. Nelíbí se jim tam! Má se tedy cenu vůbec odčervovat?? Odpověď zní, ano má, je třeba ale postupovat dle určitých pravidel.

 • Nechat si udělat kvalitní frekvenční analýzu. Já jí provádím na Bicom Optima a Sensitiv Imago 530
 • V případě přítomnosti parazitů posílit a vyčistit játra, ledviny,plíce a lymfatický systém, zbavit se těžkých kovů a patogenů, jako jsou bakterie,viry a plísně.
 • Následně vyvést z organismu toxiny, které se uvolnily z parazitů
 • Posílit imunitní systém