KLYSTÝRY

Nejdůležitějším předpokladem pevného zdraví je udržování čistých střev a to bez klystýru zkrátka nejde. I když tato věta asi pro většinu lidí nebude znít moc populárně, je to fakt. Ve střevech se tvoří obranyschopnost organismu, která nás chrání proti rakovině a dalším nemocem. Projímadla nebo léky mají mnoho vedlejších účinků a jsou velmi drastickou a návykovou cestou a ještě více zhoršují činnost střev a zácpu.Umýváme své auto, pereme prádlo, uklízíme svůj dům...

Není na čase, abychom umyli i sebe??? Klystýr je výborný prostředek na zácpu, hemeroidy, polypy, otravu organismu, vysoký tlak, bolesti hlavy a deprese, ale i na hubnutí. Známe například kávový klystýr, prováděný močí, bylinnými nálevy, s citronovou šťávou nebo špetkou zásadité soli od P.Jentschury.

Zkušenost je jediná pravda a dokud to člověk na sobě nevyzkouší, neví!!!

O klystýrech píše ve svých knihách americký lékař Norman Walker, doporučoval je známý šumavský léčitel páter Ferda, slavný ruský léčitel Malachov a jiní. Klystýr krok po kroku od Mudr. Barbory Műllerové uvádím níže v linku. Je to dokument o 16 stranách a bude Vám určitě velice nápomocný.